SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
179 900 €
(1 781 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
101 τ.μ.
Rue de la Résistance, Sarcelles

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Delphine Leprêtre vous propose: Nouvelle opportunité à saisir : Spacieux Appartement T5 de 101m² à Sarcelles !Vous recherchez un appartem...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Résistance, Sarcelles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France