SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 000 €
(1 714 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
105 τ.μ.
Rue de la Résistance, Sarcelles

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Gino Boccara vous propose: Appartement 5 pièces – 105 m² – Sarcelles centre-villeDécouvrez ce spacieux appartement traversant Est/Ouest d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Résistance, Sarcelles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France