SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
231 000 €
(1 974 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
117 τ.μ.
Rue du Caudet, Saint-Romain-de-Colbosc

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sur la commune très prisée de Saint-Romain-de-Colbosc, venez découvrir ce charmant appartement en duplex d’environ 117 m2, idéalement situé en plein c...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Caudet, Saint-Romain-de-Colbosc
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jma Immo