SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
650 000 €
(5 200 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
125 τ.μ.
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment Saint-Raphaël Town Centre sits at the heart of the city, offering a rare blend of restoration and space. This renovated property spans 125 m...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 103ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International