SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 195 000 €
(11 381 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
105 τ.μ.
Impasse des Restanques, Saint-Paul-de-Vence

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Ko-Exklusivität - Entdecken Sie diese beeindruckende Wohnung in einem hochwertigen Gebäude im Herzen des Dorfes, die ein privilegiertes Umfeld bietet....

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 136ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse des Restanques, Saint-Paul-de-Vence
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Michaël Zingraf Saint-Paul de Vence