SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 000 €
(2 662 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
71 τ.μ.
Rue Léo Lagrange, Saint-Michel-sur-Orge

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Marija Popovic vous propose: Situé dans une copropriété paisible et sécurisée avec gardien, au cOEur d’un cadre verdoyant en bordure de l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Léo Lagrange, Saint-Michel-sur-Orge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France