SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
45 000 €
(938 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
48 τ.μ.
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

*** TROP TARD *** Actuellement sous compromis, si le bien vous intéresse, laissez nous vos coordonnées avec vos critères de recherche, si la vente n'a...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 228ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jadore Immobilier