SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
158 000 €
(4 158 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Rue Mazagran, Saint-Denis

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

URBANIS, votre agence immobilière de Saint Paul à la Réunion, vous propose à la VENTE un APPARTEMENT MEUBLE en DUPLEX à la Bretagne SAINT-DENIS :Un bi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Mazagran, Saint-Denis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Urbanis