SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
239 000 €
(3 567 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Rue des Carmélites, Saint-Denis

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Ana Costas vous propose: Appartement Charmant 3 pièces - Résidence sécurisée - Quartier prisé de Saint-DenisNiché au cOEur du quartier an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France