SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 000 €
(1 833 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Rue de l'Industrie, Rixheim

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

! ! ! SOUS COMPROMIS ! ! ! Sur la commune de Rixheim, découvrez cet appartement de type F2 de 54.19m2 composé d'une entrée, d'un séjour de 18m2 don...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 43ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de l'Industrie, Rixheim
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Paquin Immobilier