SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
86 000 €
(3 909 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
22 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα22 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Rodeline Louis vous propose: Type 2 vendu loué – Une belle opportunité à saisirCet appartement de type 2, situé en rez-de-chaussée, offre...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France