SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
244 900 €
(4 222 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Au sein d'une résidence de grand standing sécurisée avec gardien et un grand parc arborée, un appartement de type 3 au quatrième et dernier étage avec...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Dreux Immobilier - l'Adresse - Dreux Immobilier