SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(1 768 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
99 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Plongez dans le confort de cet appartement de 99 m², niché au cœur de Reims, dans une résidence calme et bien entretenue. Parfait pour une famille, ce...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER