SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
275 000 €
(2 273 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
121 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - David Frerson vous propose: Reims, Appartement Lumineux - 4 Chambres - Balcon - Cave-Quartier Résidentiel Saint-Rémi.Idéalement situé dan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France