SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
899 000 €
(4 913 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
183 τ.μ.
Rue de Mars, Reims

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα183 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Proche de la place du Forum tout e étant au calme, Les Rémoises vous proposent cet appartement en dernier étage avec ascenseur, terrasse et box double...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 112ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Mars, Reims
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Les Remoises