SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
142 000 €
(5 259 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
27 τ.μ.
Square d'Angiviller, Rambouillet

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IDÉAL PREMIER ACHAT OU INVESTISSEUR Situé à Rambouillet, dans une résidence de bon standing 'L'Orée du Château', venez découvrir cet appartement studi...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Square d'Angiviller, Rambouillet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BLB IMMOBILIER