SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
60 000 €
(1 579 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Place de la République, Prades

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Raphaëlle Pouthier vous propose: Appartement de Charme au COEur de PradesSitué au troisième et dernier étage d’un immeuble de 1820, cet a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la République, Prades
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France