SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
163 900 €
(1 725 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
95 τ.μ.
Rue Thiers, Pont-Audemer

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Annie Rifflet Miranda vous propose: À deux pas du centre de Pont-Audemer, découvrez cet appartement de 95 m² situé au 1er étage d’unimmeu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Thiers, Pont-Audemer
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France