SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
79 900 €
(2 497 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
32 τ.μ.
Rue Thiers, Pont-Audemer

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Annie Rifflet Miranda vous propose: À vendre – Charmant F1 de 32 m² en centre-ville de Pont-Audemer !Idéalement situé en plein cOEur de P...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 88ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Thiers, Pont-Audemer
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France