SUPA24
Μπαλκόνι; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σχέδιο
773 000 €
(8 784 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
88 τ.μ.
Rue de la Mer, Pléneuf-Val-André

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Gwenael Rio (06 42 66 57 49) vous propose : A Vendre : Appartement T4 de stanting au Coeur de Val-André avec Terrasse et ParkingDécouvrez...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Mer, Pléneuf-Val-André
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France