SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
155 000 €
(3 444 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Rue Étienne Dolet, Persan

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Laissez-vous séduire par cet appartement de 45 m², idéalement situé au cœur de Persan, qui allie modernité et confort dans un cadre lumineux et accuei...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Étienne Dolet, Persan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER