SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
69 900 €
(1 705 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Rocade Sud, Perpignan

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Philippe Bouils vous propose: Appartement T2 Lumineux à Perpignan – Balcon Plein Sud, Vue Canigou et CalmeDécouvrez ce charmant T2 situé ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rocade Sud, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France