SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
82 000 €
(1 262 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Rue Paul Alavail, Perpignan

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Ambre Hierholzer vous propose: PERPIGNAN - BAS VERNET - Appartement T3 de 64 m² - Ascenseur - Balcon - Cave Situé dans un secteur pratiq...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 29ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Alavail, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France