SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
129 600 €
(1 641 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
79 τ.μ.
Rue Paul Alavail, Perpignan

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Gerard Castellas vous propose: Perpignan Ouest , superbe opportunité , appartement T 3/4 dans une residence de standing à deux pas du cen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Alavail, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France