SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
59 500 €
(1 123 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
53 τ.μ.
Rue Paul Alavail, Perpignan

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Delphine Bardetis vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement de 3 Pièces à Perpignan - Dernier étage - Locataires en placeIdéal inv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Alavail, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France