SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 000 €
(1 475 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
101 τ.μ.
Rue Paul Alavail, Perpignan

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - David Gleizes vous propose: Centre-ville – Superbe appartement de 101 m² au premier étageSitué en plein cOEur de la ville, cet appartemen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 258ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Paul Alavail, Perpignan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France