SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
390 000 €
(12 188 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Rue de Laborde, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This apartment, nestled in a beautiful fully renovated Haussmann-style building, is situated on the ground floor facing the street.

It is laid out ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευήΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Laborde, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Pied-à-Terre Saint Honoré