SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 750 000 €
(19 634 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
191 τ.μ.
Jardin de l'Abondance, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα191 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé à proximité de la Tour Eiffel, de la Seine et à deux pas du Musée du Quai Branly, nous vous proposons dans ce bel immeuble en pierre de taille a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 222ημέρες

Τοποθεσίες

Jardin de l'Abondance, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

FINANCIERE COLISEE IMMOBILIER