SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 990 000 €
(18 598 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
107 τ.μ.
Rue de la Roquette, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Karine Zérah (06 12 39 27 51) vous propose : Magnifique appartement en souplex de 107M2 environ Loi Carrez (174m2 environ en surface util...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Roquette, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France