SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
500 000 €
(11 111 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Avenue Boutroux, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Au sein d'un immeuble construit en 2020, au quatrième étage par ascenseur, le groupe Vaneau vous propose un appartement deux pièces en très bon état g...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Boutroux, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Vaneau Luxembourg