SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
999 000 €
(10 859 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
92 τ.μ.
Avenue Paul Doumer, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé dans le prestigieux quartier Exelmans-Chardon Lagache, cet appartement traversant de 92 m² vous attend au 1er étage d'un immeuble 1900 parfaitem...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Paul Doumer, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Propriétés Privées