SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
630 000 €
(9 545 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
66 τ.μ.
Rue Francis de Pressensé, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vaneau presents this 66m2 apartment for sale, located in the 15th arrondissement of Paris.

This three-room apartment has been entirely refurbished ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέτα

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Francis de Pressensé, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Vaneau Luxembourg