SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 099 000 €
(13 712 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
226 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα226 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 16th - Ideally located on the Trocadero in a luxury building with janitor, family and reception apartment on the 3rd floor with elevator.It comp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS