SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
336 000 €
(7 149 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Allée Cavalière, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 12 , rue Claude Decaen , l'agence l'Adresse Wattignies vous propose ce spacieux 2 pièces en bon état. Un grand séjour avec bibliothèque et d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Allée Cavalière, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Stéphane Eray - l'Adresse Paris 12 - Wattignies