SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
310 000 €
(8 378 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Rue Albert Bayet, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce superbe deux pièces de standing entièrement repensé avec des prestations haut de gamme, offrant de magnifiques volumes grâce à une hauteu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Albert Bayet, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae