SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
700 000 €
(9 859 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
Place Léon Deubel, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivity - Paris XVI - Residential area In the heart of a calm and preserved environment, between Auteuil Sud and the Porte de Saint-Cloud, this 71...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Place Léon Deubel, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LUXURY PROPERTIES