SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 950 000 €
(19 156 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
154 τ.μ.
Rue de l'Université, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα154 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 7th arrondissement: Rue de la Chaise - 155 m² duplex apartment with nice views over the rooftops of Paris. A few steps from Le Bon Marché, betw...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de l'Université, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Century 21 Fine Homes & Estates Odéon Saint-Sulpice