SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
890 000 €
(11 410 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
78 τ.μ.
Rue Albert Bayet, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé dans le recherché quartier Bibliothèque François Mitterrand, découvrez ce magnifique appartement 3 pièces de 74 m2 Carrez, au sein d'une copropr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Albert Bayet, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae