SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
890 000 €
(16 481 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
54 τ.μ.
Rue Saint-Honoré, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

À VENDRE PARIS 1ER - PALAIS ROYAL - STANDING. Situé en lisière des jardins du Palais Royal, du Musée du Louvre et de la Place des Victoires, sur la ru...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Saint-Honoré, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PARIS LUXURY HOMES