SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
165 000 €
(7 500 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
22 τ.μ.
Rue de Clignancourt, Paris

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα22 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant appartement d'une pièce situé au cœur du quartier animé de la Goutte-d'Or, dans le 18ème arrondissement de Paris. Ce studio bien...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Clignancourt, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Delambre Immobilier