SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
375 000 €
(15 000 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
25 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dans un quartier recherché du 7ᵉ arrondissement de Paris, cette maisonnette de 25 m2 au sol, aménagée comme un appartement de 2 pièces, se niche au ca...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER