SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 732 500 €
(18 431 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
94 τ.μ.
Rue de Vaugirard, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Anne Evrain vous propose: Appartement atypique et de caractère en plein coeur d'un quartier historique de renom.Au 4ème étage d'un immeub...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Vaugirard, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France