SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
130 000 €
(10 000 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
13 τ.μ.
Rue Albert Bayet, Paris

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα13 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant studio de 13,25 m², situé en rez-de-chaussée sur cour, offrant un havre de tranquillité en plein cœur de la ville. Parfait pour ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Albert Bayet, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER