SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
714 000 €
(7 761 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
92 τ.μ.
Rue Riblette, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Plongez au cœur du 20e arrondissement de Paris avec cet appartement spacieux de 5 pièces, offrant une surface généreuse de 92 m². Situé au premier éta...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Riblette, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER