SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 475 000 €
(12 607 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
117 τ.μ.
Avenue Denfert-Rochereau, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RASPAIL – VAVIN
In a quiet street, on the second floor of an ancient period building with a lift, elegant apartment offering open views over a peacefu...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΔίδρομος

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Denfert-Rochereau, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DAVOLI IMMOBILIER