Λίστα προσφορών
12
12
12
1 460 000 €
(11 967 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
122 τ.μ.
Rue de Vaugirard, Paris
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
122 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
PARIS 14 ème - Rue Boissonade / Métro Raspail Au 1er étage d'un immeuble récent avec gardien à demeure. Appartement traversant de 5 pièces mesuran...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
8ημέρες
Ενημερώθηκε:
8ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rue de Vaugirard, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
Century 21 Assas Raspail Fine Homes & Luxury
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
Century 21 Assas Raspail Fine Homes & Luxury
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή