SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 900 000 €
(44 318 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
88 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This absolutely unique property is located on the 8th and top floor, via elevator and a flight of stairs, of a building overlooking the Saint-Thomas d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS