SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 250 000 €
(17 176 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
131 τ.μ.
Rue de Vaugirard, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 6eme - RUE STANISLAS Appartement familial de 130,73 m² avec une terrasse situé au 2ème étage avec ascenseur d'une copropriété de haut standing ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Vaugirard, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Century 21 Assas Raspail Fine Homes & Luxury