SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 952 000 €
(24 547 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
161 τ.μ.
Place Edmond Rostand, Paris

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα161 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located on the 3rd floor of a distinguished building with elevator, this exceptional 161 sqm apartment offers refined elegance, abundant natural light...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΤζάκιΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Place Edmond Rostand, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HT CONSEIL