SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
649 000 €
(6 978 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
93 τ.μ.
Rue du Pont de Lodi, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Barnes Collection Club invites you to acquire between 1 and 4 shares of this apartment under fractional ownership (8 shares in total), priced at €649,...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Γαλλικό μπαλκόνιΘέαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΕπιπλωμένο

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Pont de Lodi, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Saint-Germain-des-Prés